Działki na Pojezierzu Dobrzyńskim

1. Działki nad urokliwym jeziorem Będzeń, Pojezierze Dobrzyńskie

Kilka działek o powierzchniach 1250-1400 m2 i regularnych kształtach. Całość tworzy kameralny kompleks. Wydane warunki zabudowy całorocznej dla każdej z działek. Prąd i wodociąg przy działkach

Teren położony z dala od większych aglomeracji. Domy rekreacyjne i całoroczne w luźnych swobodnych odległościach od siebie. Dobrze utrzymane, ciągnące się kilometrami lasy, stwarzają dobre warunki do aktywnego wypoczynku.

Działki leżą 120 m od niewielkiej gminnej plaży jeziora Będzeń.
Odległość do lasu to zaledwie 100 m. Teren płaski, na granicy działek lekko zadrzewiony.

25 km od Włocławka, 30 km od Płocka, 140 km od Warszawy.

2. Działki rekreacyjno-leśne w miejscowości Likiec nad jeziorem Łąkie

3 działki o powierzchniach 700-850 m2 z wydanymi warunkami
zabudowy całorocznej nad jeziorem Łąkie. Do działek doprowadzony jest prąd, natomiast wodociąg jest w w odległości 100 metrów od działek

Teren leży pośród pięknego Pojezierze Dobrzyńskiego, w otulinie leśnej w kompleksach leśnych nadleśnictwa Skępe. Kilka nowopowstałych domów całorocznych i letniskowych w zasięgu wzroku. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek na łonie natury. Jezioro Łąkie duże i czyste, bardzo popularne wśród działkowiczów

Działki leżą bezpośrednio przy lesie. Dojście do jeziora spokojnym spacerem 10 minut.

40 km od Włocławka, 50 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

3. Działki przy lesie w miejscowości Szczekarzewo nad jeziorem Łąkie

Działki: Kilka działek o regularnych kształtach o powierzchniach 800- 1000 m2 położone nad jeziorem Łąkie, w zaciszu lasów pięknego nadleśnictwa Skępe. Działki leżą w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Prąd i wodociąg przy działkach

Okolica: Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej otulinie. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy. W kompleksie kilku jezior: Łąkie, Sarnowskie, Likiec.

Jezioro Łąkie należy do najczystszych i najbardziej
popularnych jezior w regionie. Działki znajdują się w odległości ok. 1500m od plaży w miejscowości Wólka. Odległość od jeziora zapewnia ciszę i komfort. (Jezioro Łąkie nie jest objęte strefą ciszy)

60 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

4. Działki otoczone lasem nad jeziorem Sarnowskim na Pojezierzu Dobrzyńskim

4 działki o powierzchniach 2500-3000 m2 położone nad jeziorem Sarnowskim, w zaciszu lasów pięknego nadleśnictwa Skępe. Działki o regularnych kształtach, położone na ścianie lasu. Wydane warunki zabudowy całorocznej

Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy.

Jezioro Sarnowskie należy do najczystszych w regionie ma około 4 km długości. Otoczone prawie w całości lasami. Dojście do jeziora piękną leśną drogą gminną – 400m.

40 km od Włocławka, 60 km od Torunia, 2 h jazdy
samochodem z Warszawy.

5. Działki przy lesie nad jeziorem Sarnowskim

2 Działki po 1000 m2 położone nad jeziorem Sarnowskim, w zaciszu lasów pięknego nadleśnictwa Skępe. Działki leżą na ścianie lasu. Prąd i wodociąg w odległości ok 100m

Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy.

Jezioro Sarnowskie należy do najczystszych w regionie ma około 3 km długości. Otoczone prawie w całości lasami. Dojście do jeziora drogą do plaży w lesie spokojnym spacerem 10 min.

40 km od Włocławka, 60 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

6. Działki przy lesie nad jeziorem Lubówiec, Pojezierze Dobrzyńskie

Kilka działek o regularnych, zbliżonych do kwadratu działek, leżących nad jeziorem Lubówiec. Działki o powierzchniach 1000 m2 posiadają wydane warunki zabudowy i są uzbrojone w prąd, natomiast dla wody gmina zaleca własne ujęcie głębinowe

Teren leży pośród pięknego Pojezierze Dobrzyńskiego. W promieniu pięciu kilometrów położonych jest kilka jezior pojezierza. Okoliczne lasy nadleśnictwa Skępe ciągną się kilometrami i są bardzo zadbane. Okolica luźno zabudowana domkami letniskowymi. Teren zachęca do aktywnego wypoczynku

Działki leżą do 400 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Trzy działki leżą na ścianie lasu.

40 km od Włocławka, 50 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

7. Działki nad jeziorem Bobrówiec, w miejscowości Kleszczyn w gminie Brzuze

Dostępnych kilka działek o powierzchniach 900-1000m2 z pięknym widokiem na jezioro. Do jeziora 50m, dostęp zapewniony notarialnie poprzez służebność. 

Warunki zabudowy całorocznej; prąd i wodociąg w drodze przy działkach.

Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy.

 Jezioro rynnowe w miejscowości Kleszczyn, położone w dolinie Ruźca między Studzianką a Żałem o powierzchni 5 ha i maksymalnej głębokości 6,5 m. Ma wybitne walory krajobrazowe i przyrodnicze.

Często zadawane pytania

1. Czy jesteśmy biurem nieruchomości?

Nie jesteśmy biurem czy też agencją nieruchomości. Wszystkie prezentowane przez nas działki oferujemy bezpośrednio jako właściciele. 

2. Czy działki nieposiadające bezpośredniego dostępu do linii brzegowej mają zapewnione dojście do jeziora?

Tak, wszystkie oferowane przez nas nieruchomości mają notarialnie zapewnione dojście do jeziora poprzez współwłasność lub służebność gruntową czy też położone są przy dojściach gminnych. 

3. Czy istnieje możliwość umówienia się na prezentację w weekend?

Tak, istnieje taka możliwość przy wcześniejszym umówieniu się. 

Polub nas

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu,  przedstawiamy piękne tereny na facebook

Obejrzyj
na miejscu
konkurencyjna oferta
obsługa
24/7
najwyższa
jakość