Działki na Pojezierzu Dobrzyńskim

1. Działki nad urokliwym jeziorem Będzeń, Pojezierze Dobrzyńskie

Kilka działek o powierzchniach 1250-1400 m2 i regularnych kształtach. Całość tworzy kameralny kompleks. Wydane warunki zabudowy całorocznej dla każdej z działek. Prąd i wodociąg przy działkach

Teren położony z dala od większych aglomeracji. Domy rekreacyjne i całoroczne w luźnych swobodnych odległościach od siebie. Dobrze utrzymane, ciągnące się kilometrami lasy, stwarzają dobre warunki do aktywnego wypoczynku.

Działki leżą 120 m od niewielkiej gminnej plaży jeziora Będzeń.
Odległość do lasu to zaledwie 100 m. Teren płaski, na granicy działek lekko zadrzewiony.

25 km od Włocławka, 30 km od Płocka, 140 km od Warszawy.

2. Działki przy lesie w miejscowości Szczekarzewo nad jeziorem Łąkie

Działki: Kilka działek o regularnych kształtach o powierzchniach 800- 1000 m2 położone nad jeziorem Łąkie, w zaciszu lasów pięknego nadleśnictwa Skępe. Działki leżą w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Prąd i wodociąg przy działkach

Okolica: Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej otulinie. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy. W kompleksie kilku jezior: Łąkie, Sarnowskie, Likiec.

Jezioro Łąkie należy do najczystszych i najbardziej
popularnych jezior w regionie. Działki znajdują się w odległości ok. 1500m od plaży w miejscowości Wólka. Odległość od jeziora zapewnia ciszę i komfort. (Jezioro Łąkie nie jest objęte strefą ciszy)

60 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

3. Działki przy lesie z pięknymi drzewami nad jeziorem Sarnowskim

6 Działek 820-975m2 położonych nad jeziorem Sarnowskim, w zaciszu lasów pięknego nadleśnictwa Skępe. Działki z pięknym drzewostanem leżą bezpośrednio przy ścianie lasu. Prąd w trakcie podłączania, wodociąg w odległości ok 100m. Wydana decyzja o warunkach zabudowy- zabudowa całoroczona.

Teren leży pośród malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego w leśnej otulinie. Okolica bardzo spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek, dla osób lubiących czyste jeziora i lasy.

Jezioro Sarnowskie należy do najczystszych w regionie ma około 3 km długości. Otoczone prawie w całości lasami. Dojście do jeziora do „dzikiej” plaży w lesie ok 10 min.

40 km od Włocławka, 60 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy

4. Działki przy lesie nad jeziorem Lubówiec, Pojezierze Dobrzyńskie

Kilka działek o regularnych, zbliżonych do kwadratu działek, leżących nad jeziorem Lubówiec. Działki o powierzchniach 1000 m2 posiadają wydane warunki zabudowy i są uzbrojone w prąd, natomiast dla wody gmina zaleca własne ujęcie głębinowe

Teren leży pośród pięknego Pojezierze Dobrzyńskiego. W promieniu pięciu kilometrów położonych jest kilka jezior pojezierza. Okoliczne lasy nadleśnictwa Skępe ciągną się kilometrami i są bardzo zadbane. Okolica luźno zabudowana domkami letniskowymi. Teren zachęca do aktywnego wypoczynku

Działki leżą do 400 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Trzy działki leżą na ścianie lasu.

40 km od Włocławka, 50 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy.

5. Działki z wiodkiem na jezioro - Jezioro Bobrówiec

Kameralny kompleks 16 działek o powierzchniach 900-2300 m2 położony nad jeziorem Kopiec-Bobrówiec na pięknym Pojezierzu Dobrzyńskim. Prąd i wodociąg w drodze przy działce. Wydana decyzja o warunkach zabudowy- zabudowa całoroczona

Teren to serce malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego nazywanego często Polską Toskanią. Okolica spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek na łonie natury. Dla aktywnych wiele terenów do uprawiania sportów (sporty wodne, rowery, bieganie, nordic walking).

Działki leżą na wzniesieniu przez co mają widok na jezioro. W kompleksie kilku jeziora – jeziora: Kleszczyńskie, Kopiec, Żalskie, Huta, Rudzkie. Dojście do jeziora do prywatnej plaży 50-150m.

50 km od Torunia, 150 km od Warszawy.

6. Działki nad największym jeziorem Pojezierza Dobrzyńskiego

9 Działek 820-1075m2 położonych nad jeziorem Żalskim na pięknym Pojezierzu Dobrzyńskim. Działki leżą pośród luźnej zabudowy letniskowo-wczasowej. Prąd i wodociąg w drodze przy działce. Wydana decyzja o warunkach zabudowy- zabudowa całoroczona

Teren to serce malowniczego Pojezierze Dobrzyńskiego nazywanego często Polską Toskanią. Okolica spokojna, umożliwiająca swobodny wypoczynek na łonie natury. Dla aktywnych wiele terenów do uprawiania sportów (sporty wodne, rowery, bieganie, nordic walking).

Działki leżą nad największym jeziorem Pojezierza Dobrzyńskiego. W kompleksie kilku jeziora – jeziora: Kleszczyńskie, Kopiec, Żalskie, Huta, Rudzkie. Dojście do jeziora przez Las Państwowy – ok 200m.

50 km od Torunia, 150 km od Warszawy.

Często zadawane pytania

1. Czy jesteśmy biurem nieruchomości?

Nie jesteśmy biurem czy też agencją nieruchomości. Wszystkie prezentowane przez nas działki oferujemy bezpośrednio jako właściciele. 

2. Czy działki nieposiadające bezpośredniego dostępu do linii brzegowej mają zapewnione dojście do jeziora?

Tak, wszystkie oferowane przez nas nieruchomości mają notarialnie zapewnione dojście do jeziora poprzez współwłasność lub służebność gruntową czy też położone są przy dojściach gminnych. 

3. Czy istnieje możliwość umówienia się na prezentację w weekend?

Tak, istnieje taka możliwość przy wcześniejszym umówieniu się. 

Polub nas

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu,  przedstawiamy piękne tereny na facebook

Obejrzyj
na miejscu
konkurencyjna oferta
obsługa
24/7
najwyższa
jakość