Działki na Pojezierzu Włocławskim

1. Działki nad jeziorem Szczutkowskim, Pojezierze Włocławskie

Kilka działek o powierzchniach 1000-1200 m2 z wydanymi warunkami zabudowy całorocznej, tworzących kameralny kompleks. Prąd i woda przydziałkach. Dostępne również działki zadrzewione.

Okolica rozwija się pod kątem turystki, istnieje w pobliżu już wiele domków letniskowych. Luźna zabudowa z dala od zgiełku miasta. W odległości 1,5 km od działek funkcjonuje latem ośrodek wypoczynkowy. Leśno-polne ścieżki i drogi zachęcają do aktywnego wypoczynku (rowery, bieganie, nordic walking).

Dojście do jeziora 150-200m drogą wewnętrzną, która rozszerza się przy jeziorze. Nabywca działki staję się również współwłaścicielem kilkuarowego terenu nad samym jeziorem. Do drugiego jeziora 600m, do lasu 800m.

20 km od Włocławka, 100 km od Łodzi, 2 h jazdy samochodem z Warszawy. 8 km do zjazdu z autostrady A1.

2. Działki 800-1000 m2 nad jeziorem Szczytnowskim, Pojezierze Włocławskie

10 działek o regularnych kształtach do wyboru. Powierzchnie 800-1000 m2. Wydane warunki zabudowy całorocznej. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowo-letniskowa. Prąd i wodociąg w drodze.

Działki leżą nad jednym z najczystszych jezior Pojezierza Kujawskiego. Okolica bardzo dobrze rozwinięta pod kątem turystyki: domki letniskowe, ośrodki, wypożyczalnie sprzętu, klub płetwonurkowy.

Działki leżą 500 m od jeziora. Dojście drogą gminną. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Gminna piaszczysta plaża znajduje się 800m od kompleksu.

25 km od Włocławka, 100 km od Łodzi, 2 h jazdy samochodem z Warszawy. 12 km do zjazdu z autostrady A1.

3. Działki 700-1000 m2 nad jeziorem Grójeckim, Pojezierze Włocławskie

Działki o powierzchniach 700-900 m2 (można łaczyć). Wydane warunki zabudowy całorocznej. Wodociąg i prąd przy działce.

Teren leży pośród spokojnych malowniczych pól Pojezierza Kujawskiego. Obok luźnej zabudowy wiejskiej powstało kilka domków letniskowych i tzw. domków holenderskich. Kompleks tworzy kameralny klimat z
dala od miejskiego zgiełku.

Do jeziora 150-200m – dojście zapewnione notarialnie. Kąpiel, wędkowanie jak inne sporty wodne w czystym jeziorem Grójeckim to sama przyjemność.

Odległości: 30 km od Włocławka, 125 km od Łodzi, 2 h 10 min jazdy samochodem z Warszawy.

4. Działki nad jeziorem Głuszyńskim - największym na pojezierzu włocławskim

Działki o powierzchniach 820-1000 m2  nad największym jeziorem na Pojezierzu Kujawskim. Prąd i wodociąg znajdują się w drodze przy działkach, wydana jest również decyzja o warunkach zabudowy całorocznej.

Kompleks znajduje się nad największym jeziorem na Pojezierzu
Włocławskim (Jezioro Głuszyńskie – ponad 600 ha). Okolica bardzo wypoczynkowa. W sąsiedztwie wiele zagospodarowanych działek rekreacyjnych. Bardzo dobre warunki do wędkowania oraz do innych sportów wodnych m.in.
wypożyczalnie sprzętów wodnych. szkoła windsurfingu.

Działki leżą od 200 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka
arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Dystans do lasu to jedynie 150-200 m.

70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 30 min jazdy samochodem z Warszawy.

5. Działki nad jeziorem Kamieńczyk, Pojezierze Włocławskie

Kilka działek ok. 1200-1500m2 nad jeziorem Kamieńczyk. Wydane warunki zabudowy całorocznej. Dostępne media: prąd i wodociąg.

Piękne i malownicze Kujawy. Jezioro czyste o długości ok 2 km, dobrze zarybione. 10 minut spacerem  do dużych kompleksów leśnych.

Działki leżą nad lekkim wzniesieniu, z którego roztacza się ładny widok na jezioro. Działki mają zagwarantowane dojście do jeziora – 150m. Kilka leży przy urokliwym strumyku.

70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 20 min jazdy samochodem z Warszawy.

6. Działki nad jeziorem Czarny Bród, Pojezierze Włocławskie

Kilka działek o powierzchniach 990 m2 nad jeziorem na Pojezierzu Włocławskim. Wydana decyzja o warunkach zabudowy całorocznej.

Nad pięknym i czystym jeziorem Czarny Bród. Okolica bardzo wypoczynkowa, ale spokojna, W kompleksie kilku jeziora pojezierza (j. Głuszyńskie – największe na Pojezierzu, jezioro Świesz, Jezioro Kamieńczyk). Duże kompleksy leśne wokół. Tereny atrakcyjne do aktywnego wypoczynku.

Działki leżą 400-450 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży i pomost. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Dystans do lasu to jedynie 100 m. Działki porośnięte drzewkami-samosiejką.

70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 20 min jazdy samochodem z Warszawy.

Często zadawane pytania

1. Czy jesteśmy biurem nieruchomości?

Nie jesteśmy biurem czy też agencją nieruchomości. Wszystkie prezentowane przez nas działki oferujemy bezpośrednio jako właściciele. 

2. Czy działki nieposiadające bezpośredniego dostępu do linii brzegowej mają zapewnione dojście do jeziora?

Tak, wszystkie oferowane przez nas nieruchomości mają notarialnie zapewnione dojście do jeziora poprzez współwłasność lub służebność gruntową czy też położone są przy dojściach gminnych. 

3. Czy istnieje możliwość umówienia się na prezentację w weekend?

Tak, istnieje taka możliwość przy wcześniejszym umówieniu się. 

Polub nas

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu,  przedstawiamy piękne tereny na facebook

Obejrzyj
na miejscu
konkurencyjna oferta
obsługa
24/7
najwyższa
jakość